Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A frontin jó altatónak?

A frontin jó altatónak?

Figyelt kérdés
2019. nov. 10. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Ugyan elalszol tőle de nagyon hamar már nem fog hatni ugyan az az adag és mindig több kell majd. Határ a csillagos ég. Pillanatok alatt rá lehet szokni. A frontin egy drog, leszokni keserves róla. Tapasztalat! Nem kívánom neked.
2019. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
60%

Ha a stressz miatt nem tudsz aludni, akkor segíthet, de csak egy ideig, mert hozzászokik a szervezet. Én így jártam, ma már nem alszom el tőle, pedig csak akkor szedtem, ha muszáj volt.

Csak akkor próbáld ki, ha más megoldás nincs.

2019. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha álmos leszel és elfáradsz elfogsz aludni, felesleges a drogra rászokni, mint írják, nehéz abba hagyni.
2019. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Jónak jó. És ha csak ritkán veszel be,akkor hozzászokni sem fogsz. De próbálj meg inkább valami házi praktikát!
2019. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Altatónak működhet, de nem igazán jó, nyugtat, ellazít és ezáltal elalszol.

De hosszútávon inkább használj rendes altatót, Zolpidem hatóanyagút: Stilnox vagy Sanval.

Szuperül altat és nem okoz függőséget.

2019. nov. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!