Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S Mit csináljak? Nagyon...

S. O. S Mit csináljak? Nagyon fáj a hasam

Figyelt kérdés
Itt vagyok a suliba, ülök a wc-b iszonyatmód fáj a hasam és hasmenésem van. Már vagy 10 perce becsöngettek, de így nem tudok bemenni. Mi legyen? Várjam meg amíg jobban leszek aztán menjek be?

2019. nov. 11. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Kéreckedj haza! Ha már úgy érzed egy kicsit is jobban vagy, menj oda ismerős tanárhoz vagy az ofődhöz és mondd h nem bírod végigülni az órákat. Jobbulást!
2019. nov. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, amíg jobban leszel. Mikor bemész órára meg elmondod a tanárnak, hogy rosszul voltál.
2019. nov. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is inkább kéretőzz haza. Most lehet kicsit jobban érzed majd magad, de ha megint rád jön a hasmenés akkor futhatsz megint a suliban a wc-re.

Szerintem kényelmesebb lenne otthon nem?

Főleg ha a hasad is fáj, csak szenvedni fogsz a nap hátralévő részében és úgy meg semmi értelme ott ülni.

2019. nov. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!