Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a depresszióm ellen?

Mit tegyek a depresszióm ellen?

Figyelt kérdés

Voltam pszichológusnál aki azt mondta közepes szintű depresszióm van, és tovább küldött pszichiáterhez. Voltam nála is, aki antidepit írt fel. Mindketten azt tanácsolták, hogy csak saját magammal foglalkozzak, ne érdekeljen más idegenek véleménye, tanuljak meg szelektálni.

De nekem ez nagyon nehéz. Még soha életemben nem éreztem magam boldognak. Mindig arra vágyok, ami nekem nincs.

Volt már olyan, hogy azt mondták nekem, hogy miért nincs még párkapcsolatom 27 évesen. Majd belementem egy kapcsolatba, mert azt gondoltam hogy örüljek, ha egyáltalán jut nekem valaki. Hiába voltam kedves, megértő, mégis átvert, és szakított.

Pont ezután alakult ki bennem még jobba az az érzés, hogy mennyire értéktelen vagyok, és ezt nem csak ő jelezte vissza, hanem a volt osztálytársaim is, akik kigúnyoltak.

Azt hittem, hogy engem lehet szeretni, de tévedtem.

Az exemnek is van új barátnője, akivel biztos nem tudja ezt megcsinálni, mert egy diplomás nővel jött össze, én meg csak egy hülye, bunkó, tanulatlan vagyok, akinek csak szakmája van.

Őszintén megvallva irigykedek azokra, akik boldog párkapcsolatban élnek, mert nekem mindig csak a magány jutott.

Kezdem azt gondolni, hogy engem még a sors is ver. Szégyellem hogy ilyen gyógyszert szedek.


2019. nov. 13. 15:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!