Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan ússzam meg a hányingert...

Hogyan ússzam meg a hányingert másnaposan?

Figyelt kérdés
A sz*r közérzetet meg fejfájást még kibírom, de a folyamatos hányinger borzalmas. Tegyük hozzá nem vagyok nagy ivó, viszonylag ritkán szoktam alkoholt fogyasztani, nagyon szétcsapni magam meg mégritkábban. Legutóbb is ilyen hányingeres másnaposságom volt, az lehetett a baj, hogy többféle italt is ittam? Ha kitartok egy ital mellett, pl csak fröccsöt vagy vodkaszódát iszom, az megoldás lehet, hogy a másnap elviselhetőbb legyen? Nyilván valami utóhatása lesz az ivászatnak, de lehet valamennyire csökkenteni?
2019. nov. 16. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Dehidratálás. Igyál sok vízet, esetleg már lefekvéskor vegyél be egy fájdalom csillapítót.
2019. nov. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nálam 3 olyan dolog van ami nagyban javítja a másnapot ha megteszem. Az egyik hogy minőségi italt iszom, a másik hogy italozás közben és lefekvés előtt is sokat eszek, a harmadik hogy italozás közben is és lefekvés előtt is iszok jócskán vizet is. Nálam a tömény italok "keverése" annyira nem befolyásolja a másnapot hogyha jó a minőségük. Volt olyan hogy megittam összesen 7 deci töményet kb. fele Chivas Regal whisky volt másik fele Absolut vodka rendesen részeg is voltam a végére, de közbe ittam jócskán vizet is, lefekvés előtt ettem egy gyros tálat és másnap azon kívül hogy kicsit fáradtabb voltam az átlagosnál semmi bajom nem volt, se hányinger se gyomorégés se fejfájás.
2019. nov. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor megébredek veszek be daedalont meg aspirint. Majd pihenek rá. És mikor megint felkelek megint veszek be + sok víz. Így nem szoktam masnapos lenni.
2019. nov. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Ne igyál alkoholt.
2019. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem egyszer azt mondták, hogyha tudom,hogy este többet fofok inni a kelleténél, még a buli elott vegyek be egy algopyrint es masnapra semmi bajom nem lesz.

Nálam bevalt :)

2019. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vad-Ász ***** válasza:

Személy szerint jó zsíros kaját tolok előtte 1 órával.

Amikor pedig hazaérjek fogatmosok és 2xöblítek szájvízzel.

.

Igy eddig túlvészeltem.

Jah+ nem a legócskább pia

2019. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki éjjel legény, nappal is legyen éjjel.
2019. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!