Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek is terhesség?

Szerintetek is terhesség?

Figyelt kérdés

Szóval kb 2 hete kezdődött fejfájás, émelygés, rossz gyomor (sem hányás, sem hasmenés, csak hasfájás), enyhe torokfájás. Felhívtam az orvosomat hogy időpontot kérjek, fázolzam a tüneteket, erre bejelentette, hogy felesleges hozzá mennem, nőgyógyászhoz menjek mert ez biztosan terhességre utal.

A barátommal MINDIG védekezünk és SOHA nem volt semmi gond vagy baleset, ezt az orvosnak is elmondtam, aki azóta is váltig állítja, hogy de ez terhesség.

Nálam egyébként gyakori, hogy elkapok valami vírust, illetve az egyetemi vizsgák miatt rengeteget és nagyon durván stresszeltem az utóbbi időben..

Jövő héten kéne megjönnie, max gondoltam ha késik vagy valami akkor csinálok egy tesztet, bár én szinte kizártnak tartom, hogy terhes lennék... nektek mi a véleményetek?



2019. nov. 16. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jövő héten kell megjönnie (tegyük fel, 1 hét múlva), akkor 3 hete volt meg az utolsó. 2 hete kezdődtek a tüneteid. Na most 1 hetes terhességnek az ég világon SEMMILYEN tünete nincsen, pláne nem okoz torokfájást.

Az orvosod komplett idióta? Vírusszezonban klasszikus panaszokra annyit mond, hogy ne is menj be, mert biztosan terhesség?

Pláne védekezés mellett... Ugyan már.

Nekem az a véleményem, hogy az orvosod teljesen hülye, és alkalmatlan orvosnak. Aki arra nem képes, hogy ránézzen a betegére, inkább elküldi nőgyógyászhoz egy torokfájással, az nem orvos.

2019. nov. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)

Igen, ezt is mondtam neki, hogy ha teherbe is estem volna valahogy, ennyi idő után biztos, hogy nem éreznék semmit, de kb végig sem hallgatott.. azt hiszem csak le akart rázni :/

2019. nov. 16. 13:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Ideje orvost cserélned, mert hülye—— de ha vannak “terhességi” tüneteid, akkor egy 300 forintos teszt már kimutatja, csinálj egyet!
2019. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!