Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pisiltetek már be? (Bővebben...

Pisiltetek már be? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Velem most történt egy eléggé ciki dolog. Veletek volt már ilyen? Akár egész sztorit is leírhattok

2019. nov. 16. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

Igen

Fel voltam fázva

2019. nov. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van az úgy, hogy az ember tartja-tartja, de aztán nem ér oda időben.
2019. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen .
2019. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Barátnőmmel gorkoriztunk. Valamin nagyon röhögtem es bepisiltem. Szerencsere terdig ero kabat volt rajtam es sebki se vette eszre.
2019. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Éppen dokinál voltunk. Aztán anyu kivett a babakocsiból és pelust cserélt nekem.
2019. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Igen,de direkt.
2019. nov. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#5 Szerintem nem kell lenézni azokat akikkel ilyesmi történik...


Hogyan történt?

2019. nov. 17. 12:29
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 18 évesen, mikor összejöttem a párommal, nem sokkal utána elmentünk kirándulni. Ez kb. a 4. randink volt. Ültünk a vízparton, nekem már nagyon kellett pisilni, de cikinek éreztem elrontani a pillanatot és elmenni pisilni a szabadba, akkor még nagyon fèlénk, szègyenlős voltam. A párom megkért, hogy vigyek neki oda valamit, erre, amikor felálltam, egy pillanat alatt összepisiltem magam. Nagyon kellemetlen volt, mert minden előjel nélkül történt. Még az volt a szerencse, hogy nem az összes ,,ment be", de azért látszott a folt.
2019. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Igen és a véletlen becsurgások azt eredményezték hogy megszerettem az érzést és már direkt is be szoktam pisilni :)
2019. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a barátnőmnél arra ébredtem, hogy bepisiltem. Már nem emlékszem mit álmodtam, csak az ébredésre.. elég kellemetlen volt, de ő ott ült mellettem, és nevetett. Nem értettem mi ennyire vicces


később elmesélte, hogy amíg aludtam, egy tál vízbe beledugta az ujjam. Attól pisilhettem be


szemét húzás volt tőle, de nem haragudtam, azt mondta, mindig is ki akarta próbálni, hát velem tette meg :D

2019. nov. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!