Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet? Kikopott a...

Mitől lehet? Kikopott a szemöldököm egy foltban, pedig semmit nem csináltam vele. Visszanő?

Figyelt kérdés

Nem teljesen, de mindenhol mindkettő tök sűrű, fekete, most pedig az egyiken az orromhoz közelebbi végén csak így pár szál van. Teljesen érthetetlen.

De nem is érdekel igazán, hogy konkrétan mi miatt, inkább az, hogy vissza fog-e nőni? Mert ugye amit kiszed az ember, az visszanő. De ha meg valami nagyobb seb van ott, akkor előfordul, hogy nem nő vissza.

Én nem szedem, meg semmi. (Sebem pláne nem volt.) Ki voltam száradva kicsit az utóbbi időben, attól lehet esetleg?


Köszi a segítséget!



2019. nov. 16. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
A szemöldök hullásnak több oka lehet. Pajzsmirigy alulműködés, vashiány, gyulladásos góc, bőrbetegségek stb...
2019. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!