Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon, nagyon félek a kórházt...

Nagyon, nagyon félek a kórháztól! Ezzel befektetnek?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja fáj (de nem erősen a gyomrom), ha nem eszek akkor sok a savam és mardos ha eszek akkor meg nyom a hasam 4-5 órát és feszül az egész. Orvoshoz kéne mennem, de félek, hogy befektetnek. Néha a beleim is elég hülye hangot adnak ki. Kortyognak és érzem ahogy mozognak. Hányni nem hányok, székletem normális.

Félek ha bekerülök, főleg a szobatársaktól. az orvosoktól, meg attól, hogy meghal mellettem valaki és annyira nem szeretnék bekerülni:(


2019. nov. 17. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi, ez nem hangzik súlyos betegségnek. Sztem "csak" refluxos vagy, de nyílván ezt orvos tudná igazán megmondani. Ne fj, csak túlgondolod ezt az egészet!
2019. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*Ne félj!
2019. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy tudod mit? Menj magánba el, egy hasi ultrahangra. Ott megmondják mi a bajod. De nem fognak beutalni a kórházba.
2019. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerülhet (kb)) magánban egy hasi uh? valamint a tükrözéstől is nagyon félek, mert már a fogorvosnál is képes vagyok öklendezni, ott nem tudom mi lenne ja és hányás fóbiám is van :s
2019. nov. 17. 17:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól miért félsz, ha meghal melletted valaki ? Ő már nem bánt !
2019. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom megmagyarázni, de nagyon félek a tudattól.
2019. nov. 17. 17:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Első utad a házi orvoshoz legyen .Talán ő is tud rá adni valamilyen hasznos gyógyszert.A beteg társaktól ne féljél ,azok inkább mindig segítő készek .
2019. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezzel nem fognak befektetni, nyugi. Hasonló gondjaim voltak már sajnos. Kérj beutalót a gasztroenterológiára a háziorvostól. A legtöbb vizsgálat ambulánsan elvégezhető.
2019. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Szerintem első körben nem fektetnek be, viszont ha nem rendeződik vagy nem fogják az okát ambulánsan megfejteni, akkor igen, de úgyis te döntesz.

Addig jó, amíg mozognak a beleid, ha meg nagyon lehet hallani, akkor azt jelenti, hogy keveset eszel.

2019. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Félsz, hogy meghal melletted valaki..? Nem az elfekvőbe fektetnének egy kis gyomorfájással. Soha nem értettem, hogy valakinek hogy lenne kóros, ha mozognak a belei, addig jó, amíg mozognak.
2019. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!