Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 40-es quamatel és salvus víz...

40-es quamatel és salvus víz alkalmazható együtt?

Figyelt kérdés

2019. nov. 17. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyire gyomorsavad van? Miért nem íratsz olyat, amitől nem termelődik annyi sav? Pantoprazol?
2019. nov. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam vele orvosnál, kb másfél hete ludeat szedek. Az utóbbi napokban valamivel jobb volt, gondolom a gyogyszertol. Remelem ez most csak egyszeri alkalom. De attól függetlenül valahogy meg kell oldani.
2019. nov. 17. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem, hát sajnos azt nem tudom együtt alkalmazható e, nekem míg nagyon erős volt a savam és nem kaptam gyógyszert, addig a sok quamatel segített és a hideg tej, végső-végső esetben már annyira rossz volt, hogy hánytam, na az nagyon jól esett, ráittam még a tejet és utána semmi gondom nem volt. De ez nem általános módszer, csak gyakran lesz hányingerem.
2019. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én már szedek rá gyógyszert, csak ez a nap valahogy így alakult, és jó lenne valahogy ezt most megoldani.
2019. nov. 17. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!