Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyuméknak alvási problémái...

Anyuméknak alvási problémái vannak, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Apukám hangosan horkol, hiába cseréltek matracot, hiába vett apa SFORSIN-t, nem segít. Anyukám eleve rossz alvó, de még mellette tanár és maximalista is, de ezt nem vallja be magának. Együtt szeretnének aludni, de anya nem tud apától, vagy ha apa nem is horkol, akkor anyára nem jön az álom. Már a hálójuk átépítését tervezik, mindenki tanácstalan.(altatóról anya hallani sem akar, mert állítása szerint majd rászokik. Rávette egyszer apa, de nem használt..) Nagyon szeretnék segíteni nekik de én is kifogytam az ötletekből. Légyszí segítsetek!

2019. nov. 18. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Apukádnak alváslabor, anyukádnak jóga.
2019. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, anya maximalista tanár, így semennyi ideje sincs. Meg ehogy én tudom Egerben nincs is jógázóra,(bár nem tudom ez hogy működik)
2019. nov. 18. 20:22
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Elsőnek ki kellene vizsgálni apádat, hogy miért horkol! Túlsúly, orssövény stb... Viszont ha nem mindig horkol, és anyád nem tud aludni, akkor nála is probléma van.

Abból, amit leírtál ők nem akarják megoldani, neked meg ehhez semmi közöd, ha átépítik a hálót, akkor ez az ő legjobb megoldásuk.

2019. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
3 jóga stúdiót dobott ki a Google, ami Egerben van. Ideje arra van az embernek, amire akarja hogy jusson. Hetente összesen két órát kizárt, hogy nem tudna szabaddá tenni.
2019. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Külön hálószoba.
2019. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyógynövényes altató-nyugtató tabletta vagy tea. Én ezeket használom.
2019. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Mi ugyan így vagyunk a férjemmel. Az előttem szólókhoz...alváslaboron rég túl van, én pedig klimaxolok. Nem segítenek a gyógynövényes vackok, altatóra nem akarok rászokni. Van amikor megoldhatatlan a probléma és nem egy jóga lesz a megoldás. Aki hasonló tanácsokat ad az még nem tudja mi az, hogy végkimerülés az alváshiány miatt. Különszoba!
2019. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#1 és #4


És aki semmi vallásos meg ezós cuccban nem hisz, az mit csináljon? Dugd fel a jógát inkább a seggedbe. Csend kell a pihenéshez, nem szőnyegen mocorgós hókusz-pókusz.

2022. aug. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A jóga pont annyira ezós meg vallásos cucc mint a konditerem.
2022. aug. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Első 2 bekezdés:


[link]

2022. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!