Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Máshoz nem fordulh...

Mit tegyek? Máshoz nem fordulhatok.

Figyelt kérdés
Most éjszaka másodjára fordult velem elő, hogy álmomban bevizeltem, és hajnalban áltam neki eltávolítani a foltot hogy ez a szitu ne derüljön ki. Mert valljuk be rohadt gáz, főleg hogy 16 múltam. Az elso eset után elmentem orvoshoz, vett vizeletmintát, felfázás gyanújára felírt antibiotikumot, amit nem szedtem be, mert tudtam hogy nem vagyok felfázva. Az elő több mint 10 évig nem fordult elő ilyen, most pedig megint. Kezdek ott tartani hogy inkább nem alszok, csak ne történjen meg. És nem tudom miért nem ébredek fel rá. Ja és az első alkalom óta lefekvés előtt eljárok pisilni ha kell ha nem. Mit tudnék tenni? Előre is köszönöm a segítséget

2019. nov. 22. 05:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig csak az orvos tudna segíteni. Elég nehéz lenne kitalálni látatlanban, hogy mi okozza.

Addig is javaslom, hogy állits be ébresztőt éjszakára is, akár két időpontra, így talán sikerül megelőzni a balesetet, de ez hosszú távon nem fog működni, mert nem fogod tudni kipihenni magad rendesen.

Szüleidtől érdeklődd meg, kicsi korodban hogyan lettél szobatiszta, pontos körülményeket, esetleg voltak-e veled orvosnál emiatt és az mit mondott. Ez közelebb vihet a megoldáshoz.

Lelki okok miatt is előfordulhat éjszakai bevizelés, ezen is gondolkozz el.

2019. nov. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Szüleimnek első sorban nem szeretném tudtára adni. Orvoshoz elmegyek, gondolkozom esetleg olyanon hogy feliratok vele gyógyszert, ami az éjszakai vizelettermelést csökkenti, olvastam ilyesmiről.
2019. nov. 22. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is sokáig megtörtént ez, de ebben a korban már talán havi 1-2 alkalomnál több nem fordult elő, a végén már felébredtem rá és nem ázott el teljesen minden. Nem tudom az okát, valami mentális dolog lehetett a háttérben, esetleg túl sokat ittam lefekvés előtt, de erre már nem emlékszem. Azt tudni kell, hogy én alapból rengeteget iszok, ez is közrejátszhatott.
2019. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Mit csináltál amikor előfordult? Nem paráztál következő éjszaka hogy megismétlődik?
2019. nov. 22. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:

1x vèletlen elő fordult ezzel nincs baj normális, velem is volt ilyen

Viszont te erre lelkileg annyira rágörcsölsz, hogy szerintem itt már ez a baj

2019. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!