Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mennyire gond hogy vasárnap...

Az mennyire gond hogy vasárnap kakiltam rendesen utoljára? Lehet ebbôl baj?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem megy. Valamelyik nap sikerült egy kis bogyót, de csak vasárnap tudtam utoljára rendesen. Ilyenkor mit kell tenni? Köszi. F

2019. nov. 22. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint 5 napja nem tudsz vécézni, ez nem jó. Be fog sülni a széklet, és már akkor sem fog kijönni, ha ingert érzel. Ráadásul a hasad is biztosan puffad tőle. Vegyél be este hashajtót (pl. Stadalax), csak ne csinálj rendszert belőle.
2019. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem iszol keveset, azt is emelni kellene!
2019. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagy baj nem lehet belőle, ha nincs más tüneted. Nekem is van sajnos hogy 5-6-7 napig nem sikerül, bogyót se.

Egyél/igyál valami olyasmit, ami meghajt, ez nálam mondjuk a koffeines dolog, de neked nem tudom mi.

2019. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igyál meleg tejet, vagy egyél tejszín habot.
2019. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 vagyok. Több rostot kellene fogyasztanod,illetve , joghurtokat, és a sok folyadék. De nem ám az édes pöttyök, víz, ásványvíz, esetleg ízesített ásványvíz.
2019. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyél vacsorára kaukázusi kefirt. Reggelre reméljük hogy megmozgatja a beledet. A másik ajánlat. Reggel felkelés után 1 dl Hunyadi gyógyvíz langyosan. Utána pl 10 percre visszafekszel, és 1,5 óra múlva lehet széklet. Ha egyik sem működik, akkor hashajtó.
2019. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!