Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sos. Igy elkaphattuk a veszett...

Sos. Igy elkaphattuk a veszettseget?!

Figyelt kérdés

Kertunkben van/volt 5 tyuk egy kakas.Mig en aludtam parom felkelt hogy hallotta a tyukok nagyon mozognak hangoskodnak.Kiment es latta h 2 tyikunkat megolt egy roka latta a rokat azt mondta nezett ra a roka aztan elfutott. Ket tyukunk meghalt ..egy tyukunk verzett azt hittuk meghal de ma mar semmi baja ugyanolyan mint volt persze tollai nyuzottak.de ugy latjuk rendbe jott.

Na de az okos ferjem behozta a ketto doglott!! Tyikot es megfozte es odaakarta adni a kutyanknak en szoltam ra h mi a francot csinal dobja ki reggel.felek mert van egy kislanyunk.igy elkaphattuk ?hetfon tortent ?!mar rettegek :'( nem ertem se a tyukhoz se a semmihez de felek h elkaptuk mit tegyek


2019. nov. 24. 13:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%

Vagy 20 éve nem fordult elő veszettség rókától, ugyhogy nyugi.

Jo lesz az a levesbe.

2019. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
De egy vadbarom a férjed. Ugye valami selejtes fazékba főzte meg,amiben azóta nem főztetek?!
2019. nov. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem kaptok el semmilyen betegséget.
2019. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nagyon haragszom ra nem normalis !! Nem a lehjobb edenyunkbe fozte ...persze hajitottam is ki reggel ahogy megtudtam.De azota sirok h bajunk lesz esetleg leginkabb a lanyom miatt :'( szerintetek elkaphattuk a veszetseget ?
2019. nov. 24. 13:43
 5/21 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem nyúltatok hozzá,akkor nem.
2019. nov. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem nyultunk hozza de a ferjem igen .Biztos h veszett volt vajon ?mar nem tudom.mit tegyek :'(
2019. nov. 24. 13:52
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Mit tegyél? Irracionális félelmedet a témában való elmélyüléssel kezeld.

1. A róka viselkedésében semmi nincs ami veszettségre utalna.

2. Főzés során 50 fokon elpusztul a lyssavírus.

3. Nem értél semmihez, hogy tervezed elkapni a betegséget?

4. Első jól mondta, emberi veszettség 25 éve nem volt. Ha jól emlékszem előző két évben pedig állatban sem találtak.


Ja, és most volt idén októberben a rókák vakcinázása, mellékesen.

2019. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Bocsi.Bevallom, semmit nem tudok errol de rettegek megis .Leginkabb azt nemis fogom fel h volt ennyi esze a paromnak. Akkor szerinted nem kaphattuk el valoszinu ? Nyilvan takaritani kimentem a konyhaba meg egyszer illetve en dobtam ki a mar megfott csirket amit szatyorba rakott .de megis felek
2019. nov. 24. 14:02
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem, nem kell félni.


A hiv-től sokan félnek igaz?

Azt gondolná az ember, ha egy hiv fertőzött emberrel szexel akkor neki vége.

A valóságban, hogy elkapja, 0,3% esélye van. Nem 30, nem 3, 0,3.

Na most egy ilyen esetben mint hogy a férjed behozott egy tyúkot, mégis mit vársz?

2019. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laktok?
2019. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!