Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha testkép zavarom...

Ilike2001 kérdése:

Mit tegyek ha testkép zavarom van?

Figyelt kérdés
Kövér voltam de lefogytam,de mégis kövérnek érzem magam.

##kövér#testkép
2019. nov. 24. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
En fenykepeket szoktam csinalni, picit objektivebben latom magam. Viszont sokszor visszaesek.
2019. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A képeken kövérnek és csúnyának látom magam de a tükörben meg átlagosnak.Ami fura mert a kamerák szépítenek de engem valahogy elcsúnyítanak.
2019. nov. 24. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha lefogytál, akkor megvan a sikerélmény. Ha a mérleg a megfelelő súlyt mutatja, teljesen mindegy, te milyennek látod magad. A számok nem hazudnak. :)
2019. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Bár az utóbbi időben étkezés zavarom van.Van hogy szó szerint zabálók aztán nem eszek szinte semmit pár napig.Volt olyan is hogy az éjszaka közepén felkeltem enni.A sok stessz az oka a zabálás rohamomnak.
2019. nov. 24. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt hívják habzsolásnak. Rosszabb, mint ha kövér lennél. Naponta minimum 3x kellene enni, akkor sosem éheznél meg annyira, hogy egyszerre akard bepótolni. Ha továbbra sem sikerül egyenletesen étkezni, annak lelki okai vannak, szóval fel kell keresni egy pszichológust.
2019. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most hány kiló vagy és milyen magas? Illetve férfi vagy nő?
2019. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!