Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez szervi vagy lelki betegség...

Ez szervi vagy lelki betegség lehet?

Figyelt kérdés

Régóta, kb. 1 éve vannak olyan panaszaim/hangulataim, hogy a nap egyik részében halálomon vagyok és elhatározom, hogy most kivizsgáltatom magam, mert tuti, hogy valamilyen komoly betegségem van, a másik részében pedig életerős jókédéjű, mindenoké érzés tör rám.

Nem tudom már eldönteni, hogy ez mi lehet. Voltam pár vizsgálaton, de azok nem mutattak eltérést vagy bajt. Labor, kardiológia, háziorvos... Most pl. a neurológus van soron, de elegem van, hogy kidobhatom az egész évemet az ablakon, nem merek tervezni se, mert félek attól, hogy nem sok van hátra.


2019. nov. 25. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez inkább pszichés probléma lehet. Ha neurológiai eltérés sincs, akkor pszichiáterhez fognak küldeni, ahhoz menj!7


De az is lehet, hogy elég lenne egy pszichológus is.

2019. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mégis mit tudnak azok tenni? Semmilyen lelki bajom nincs. Motivált vagyok, szeretem az életemet...
2019. nov. 25. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:

A pszichológus segít abban, hogy megtaláld , hogy ennek mi a kiváltó oka. Nyilván nem tudatos, de ha megtudod, mi okozza , akkor azon tudsz változtatni.

Másrészt segít abban, hogy megtaláld a saját utad és magabiztosabb legyél.


Pszichiáter csak gyógyszeresen kezel.

2019. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Frontérzékenység. Nálam is ez van. Vitaminok, ásványianyag, sport, megtanulni lazítani. Ezek segítenek.
2019. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha nincs front, akkor is van ilyen.

Tökéletes hónapom kb. a május meg az október volt.

2019. nov. 25. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam is. A mai napon is, elég ha időjárás változás van, bejön a hideg nyirkos párás idő. Vagy tavasszal, és késő ősszel a nagy hőingadozás reggel, nappal, este között, és a rengeteg eső. Ha már beáll a hideg, vagy a meleg, akkor már minden oké. Ezeket a napokat meg átvészelem.


[link]

2019. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!