Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a szemem sarkában?

Mi lehet a szemem sarkában?

Figyelt kérdés
Pár hónapja jelent meg először egy kb rizsszem méretű vízszintes valami a bal szemem külső sarkában olyan mintha csak egy hólyag lenne,de nem múlik el.Próbáltam informálódni google segítségével de még hasonlót sem találtam.Nem egy óriási dolog de engem eléggé zavar,viszont nem tudom hogy orvoshoz forduljak-e ilyen kis akármivel.

2019. nov. 25. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyugodtan fordulj szemészhez. A szem eleve nem olyan nagy, minden furcsaság körülötte "kicsi", de attól még nagyon is kellemetlen tud lenni. Jobb, ha látja, nehogy magára hagyva fájdalmassá váljon ez a valami. Egyébként is, a szemhez képest egy rizsszemnyi valami azért szerintem bizony eléggé nagy.
2019. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Árpa.
2019. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom...az árpáról találtam képeket és egyáltalán nem hasonlít és nem is a szemhélyamon helyezkedik el.Olyan mintha egy vízhólyag lenne,de nem tudom az lehetséges-e és miért nem múlik el magától akkor?!Csináltam róla egy elég béna képet. [link]

Orvoshoz max jövőhéten tudnék vele elmenni vele de nem tudom nem hajtanak-e el ilyen piszlicsáré dolgok miatt.(eddig nem túl jók a tapasztalataim az orvosokkal)

2019. nov. 29. 01:47
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem tudom..."

Nem is a te dolgod tudni: orvos dolga megállapítani, hogy mi az.


"Orvoshoz max jövőhéten tudnék vele elmenni vele de nem tudom nem hajtanak-e el ilyen piszlicsáré dolgok miatt.(eddig nem túl jók a tapasztalataim az orvosokkal)"

Azért nem jó velük a tapasztalatod, mert nem bízol meg bennük, és ezt érzik is.

Lehet, hogy elhajtanak vele. És? Akkor legalább megnyugodhatsz, hogy nincs semmi baj, majd elmúlik magától (vagy ott marad, de az se baj). Így viszont még egy hétig izgulhatsz, hogy mi az...

Ha olyan valakinek a szemén lenne, akit szeretsz, aki fontos neked, mit tanácsolnál neki? Ugyanazt tedd te magad is.

2019. nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!