Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyenkor? Mi ez?

Miért ilyenkor? Mi ez?

Figyelt kérdés

Párszor volt már, hogy menstruáció első éjszakáján nem voltam valami jól. Például úgy éreztem magam, mint akinem hasmenése vagy székrekedése van vagy mindkettő. Meg volt, hogy nem tudtam elaludni amikor felkeltem éjszaka. Esetleg néha valami idegességet is éreztem.


Most is valami ilyesmi van, azért nem alszok.

Máskor is volt már, hogy felébredtem éjszaka de azért ez ritka. Így összessegében ahogy elmondtam, ez inkább kifejezetten menstruációkor van és annak is csak az első vagy második éjszakáján.


Nem volt mindig így régen.


Mi ez?

A stressz is hozzájárul?


2019. nov. 26. 03:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Pms-nek hívják. Keress rá a neten. Sok nőnek van. Én kegyetlenül szédülni is szoktam meg regni meg borzalmasan rosszul vagyok. Persuena stressz fokozzam próbalj sportolni ha tudsz ilyenkor. Van akinek a magnezium b komplex meg a citromfű tea segít. Nekem semmi nem segít. :)
2019. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!