Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akad itt olyan, aki volt a...

Akad itt olyan, aki volt a thalassa házban 2011 telén 2012 tavaszán? Javolt az állapototok?

Figyelt kérdés

Én azóta sem találom a normalitást,mert annyira vissza estem,ami előtte sem voltam. Előtte,már beindult valami és a csoportos terápia miatt ajánlották is mentem oda.

Mivel nálam is volt posztrauma és eleve is félszeg voltam,fel sem jött akkor érzet . De nem is segítettek,inkább blokkoltak . Nem néztek rám ,nem kérdeztek . Az utánna jöt elő kedves személynél de olyan bizalom és biztonság érzet sehol,senkinél sem éreztem. Pont az egészséges önvédelem és kiállás mai napig nem tudtam megtaanuni és szeretet kapni férfi felől is. Elakadtam a kamaszkorban,miközbehalad az év ,muszáj dolgozni stb. de a lelkem még mindig sérült .Személyemet nem tudom úgy kiadni mert a valódi helyem azóta se lelem,nőieséget sem tudom megélni.


2019. nov. 26. 04:17
 1/1 anonim válasza:

Én akkor voltam ott, és nekem sokat javult minden. Tény hogy maradt bőven küzdeni való, de alapból a Thalassás terápia rakott rá egy normális irányra.

Amit borzasztóan hiányoltam az az utógondozás hiánya volt (a kezelőm elment szülni és nem kerestünk mást az intézményen belül)

2020. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!