Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mozgásra fáj jobb oldalt a...

Mozgásra fáj jobb oldalt a vesém. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Úgy kezdem hogy eléggé fiatal vagyok és halálra vagyok rémülve ugyanis most hajnalba felkeltem mivel mennem kell iskolába és ahogy felálltam elkezdett fájni jobb oldalt a vesém.

Lehet hogy csak elaludtam?Azt hozzá teszem hogy mielőtt lefeküdtem akkor nem fájt

Nem kérek hülye megjegyzéseket ugyanis arra nincs most szükségem.

Köszönöm előre is


2019. nov. 28. 04:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem biztos,hogy a veséd ☺ Az nem csak mozgásra fáj. Valószínűbb,hogy izomfájdalom. Ne parázz ☺

Ha a veséd fáj,ott már más tünet is van és ezt tapasztalatból írom. 16 évesen felfáztam/megfáztam. Nem fájt,de egyszercsak pirosat pisiltem,aztán már nagyon fájt. Kórház lett a vége egyik vesém 10%-ban működött csak addigra.

2019. nov. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden esetre ha nem múlik ne hagyd ki a dokit, és igyál sok vizet vagy teát hogy átmosd a veséd hátha az segít.
2019. nov. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt vesegorcsom, suttogva beszeltem, mert minden mozdulat fajt. Hozzateszem nem vizsgaltak meg normalisan, se uh se rontgen, kulso tappgatozasokbol kovetkeztettek arra, hogy vesegorcs. Lehet csak a derekadat fekudted el, vagy becsipodott a gerincednel egy ideg.
2019. nov. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos,hogy vizeletben látszik,ha vesegondod van. Persze más tünetek kísérik,tehát leszakad a derekad két oldalon,stb,de nekem anno csak annyi panaszom volt,hogy fáradtnak éreztem 2 oldalon,mintha cipekedtem volna. Urológushoz elmentem,vesemedence gyulladásom volt,elég komoly.
2019. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ😊Szerencsére már nem fáj,valószínű elaludtam
2019. nov. 28. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!