Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vérzik az orrom ha kifújom?

Miért vérzik az orrom ha kifújom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Náthás vagyok nagyon már pár napja és ma feltűnt hogy ha kifujom az orrom akkor picit véres a zsepi. Lehet ez a sok orrfujastol? Már rengeteg remtortenetet olvastam az orrvérzésről...


Ha nem fújom akkor nem verzik, és amúgy sincs sok ver a zsepin csak halványan látszik egy kicsit. Menjek orvoshoz vagy várják pár napot hogy elmuljon?



2019. nov. 28. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, el fog múlni. Megsérült a nyálkahártya, vagy egy hajszálér a sok fújástól.
2019. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó köszönöm :) már úgy megijedtem
2019. nov. 28. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne parázz, simán lehet, hogy csak kidörzsölődött az orrod. Legutóbb nekem is ez volt, annyit fújtam, hogy már tiszta seb volt az orrom széle kívül. Pedig elvileg puha, kímélő papír zsebkendőket használtam.
2019. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez természetes ilyenkor! Az orrvérzéses akkor veszélyes, ha ömlik a vér az orrodból!
2019. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kívül nekem nem sebes:) csak folyton fujnom kell és ma már verzik akkor ezek szerint attól :( meg azt se tudom hány százat tusszentettem, nagyon kivagyok:D

Köszi a válaszokat akkor nincs gond:D

2019. nov. 28. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!