Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Problémás bőrű lányok, milyen...

Problémás bőrű lányok, milyen hidratálót használtok?

Figyelt kérdés
Elég problémás az arcom,szinte mindentől kiomlok... aránylag hamar lekezelem ezeket a pattikat ( pár perc szoli,kamillázás, arctisztító, bőrradír) viszont ezek nagyon szárítják is a borom . Garniernek használtam pár fele krémét, de semmi hatas . A legtöbb krém meg ráncfeltöltos 23 évesen meg meg nem akarok ilyen krémet venni . Nektek mi valt be ? Eucerin krémeket nézegetem most , Elég jónak tűnik de így túl a sokadik kidobott 10ezrek után félek már bármit venni

2019. nov. 28. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Bioderma krémek használok. Drága, de megéri. Kremmania.hu oldalon nézz szét, ott írnak véleményt is, pontozzak is a terméket. Ha valamire szükségem van, ott szoktam megnezni, mik a jól bevaltak és onnan választok.
2019. nov. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!