Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy 52 eves nonek 95-103 as...

Egy 52 eves nonek 95-103 as napkozbeni pulzus normalis?

Figyelt kérdés

Fia vagyok, es picit aggodok.Olvastam tobb helyen hogy 70-100 kozotti normalis, meg az eletkor elorhehaladtaval noveszik, kulonbozo koru es nemu embereknel mas mas a normalis tartomany de mikor megmerjuk olyan remiszto hogy neki sokkal gyorsabban ver a szive nekem 70-75neki 95 -105, es ugy velem hogy ez sok, jozan paraszti esszel gondolva sokkal tobbet dolgozik a szive ...Keveset iszik vizet cukros is, van rajta felesleg, azert stresszel is idegeskedik ha nem ugy mennek a dolgok ahogy kellene, terdeiben a porcok elkoptak, igy az ejszakai alvas sem olyan tartalmas.. Ezek mind kivalthatjak nem?Kimerultseg, stressz, faradekonysag,dehidratalas.. cukros is es egy kis esti nasi is..

Aggodok, olvastam hogy a tartosan magas pulzus szivinfarktushoz vezethet..


2019. nov. 29. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jól olvastad. Gondolom mindezt anyukád is tudja, ennek ellenére cselekszik. Mi innen mit tudunk tenni, ha ő nem akarja? Menjen el a háziorvoshoz, és tartsa be, amit megszabnak neki. Ha nem, hát nem...
2019. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem normális, mindenkinek 70 körüli a jó. Anyukád életmódja abszolút helytelen, jó volna változtatni. Infarktust nem a magas pulzus okozza, de ettől nem kéne ennyiben hagyni.
2019. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindig ennyi volt, vagy mostanság emelkedett meg?


Én 37 éves vagyok. Nekem pl gyerekkoromtól magas a szívrirmusom, 90-105 közötti. Sosem mondta egy doki sem, hogy baj lenne.

2019. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt mondja hogy neki mindig gyorsabbann vert a szive..

De itt olyanokat olvastam h valaki 110-120 as pulzussal eli az eletett meg 80-90 alatt sose volt neki nem 1 ember irta..


Amugy az a durva hogy pl en mikor edzek felmegy olyan 120 ig sulyzos edzes, de akkor ugy erzem kiugrik helyerol nem jo erzes.. de mar 100Nal is.. en nem tudom hogy tud valaki ilyen magas pulzussal egyutt elni..

2019. nov. 30. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Most épp 117 a pulzusom.. Pedig csak egy nyugis filmet nézek.
2019. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az nagyon jok jezsuom.. nekem pl mikor edzem es mar 120.. annyira erezheo a szivdobogas erzes.. kellemetlen.. nem tudom h lehet ekkora pulzussal egyutt ellnu... vernyomasmeron is hallani tuti hogy veryxx
2019. dec. 9. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!