Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek a fura tünetek az ekitől...

Ezek a fura tünetek az ekitől vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok mostanában úgy 2,5 hónapja. Néha előfordul,hogy szúr a bal melkasom. Illetve az utobbi időben nehezemre esett a pisilés! Mostmár ezek a tünetek ritkábbak de még mindig jelen vannak. És arra gondoltam, hogy talán nem bírja a szervezetem az labdát és az okozta?! Mindez mondjuk akkor kezdődött amikor kristályoztam szeptember közepén, akkor utána mikor le feküdtem. Néha a derekamnál is fájt úgy kb 1 hónapig. Azt csak kipróbáltam, amúgy meg csak füvezni, ekizni meg ritkán gombázni szoktam. Ekizni csak 1 hónapba 1x és még csak 4-szer csináltak. Első két alkalommal még ilyen nem jelentkezett. A fű meg a gomba nem csinál ilyet. De nem tudtam, hogy a meth meg az mda ilyen jól megterhelik az ember szervezetétt. Vagy csak az én szervezetem ilyen gyenge? A kérdést azért írtam ki mert most kb 1 hétig nem volt ilyen. De most ma megint jelentkezett egy kis bal melkasi fájdalom!

2019. nov. 29. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2019. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elfogok, de azért tudni akarom, hogy tényleg ezen cuccok valamelyikétől van e! Mert ha igen akkor hagyom őket!
2019. nov. 29. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:

65%


Az a baj, hogy félrevezető a szöveg nagy része.


Semmit nem befolyásol az, hogy valami természetes-e vagy szintetikus.


Az amfetaminnak sokkal nagyobb tudományos történelme van, mint a fűnek. Több, mint 100 évnyi kutatás, talán a legvizsgáltabb stimuláns. Nem neurotoxikus, alacsony dózisokban nem okoz kárt a szívnek egészséges emberekben. Több országban is vannak olyan emberek akik évtizedekig szedik. Fű hosszútávú hatásairól a tudásunk pedig kevés.


A metamfetamin viszont neurotoxikus, de alacsonyabb dózisokban ezt is lehet nagyon sokáig biztonságosan használni.


Az MDMA nagyon neurotoxikus. Egyáltalán nem a szintetikus mivolta miatt.


Hallucinogéneknek is nagyon sok értelme van, persze ez egyénfüggő

2019. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!