Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 hetéten belül 3 rüh kezelése...

2 hetéten belül 3 rüh kezelésen ( 3 üveg ) vagyok túl mégis viszketek és mindig megjelenkek uj pöttyök is?

Figyelt kérdés
Új matracot vettem új szőnyeget új ágyneműt .A pár ruhát hagytam meg amit magas hő fokon mosok vasalok a tőbbit bezacskóztam kintvan az erkélyen mindent fertőtlenítve.Kezelem magam mégis miért nem múlik ez a nyvaja ?
2019. nov. 29. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem az a bajod. Tovább kéne vizsgálódni.
2019. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De sajnos az a gyerek is az meg a férjem .A férjem hozta haza szakács és ott a munka helyén közös a munka ruha ott mosák a munkahelyen.
2019. nov. 29. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyerek és a férj cuccait is ki kellene dobni, vagy magas hőfokon mosni, így szimplán visszafertőznek.
2019. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyilván nem csak magamra mosok takarítok .Ők tiszták mármint a bőrük nincs rajtuk kiütés rajtam viszont kijön .
2019. nov. 29. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!