Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem nagyon járok ki otthonr...

Ha nem nagyon járok ki otthonról akkor ettől megbetegedhetek?

Figyelt kérdés
Nincs munkám, és nem sikerül felvételt nyerni. Itthon tevékenykedem, csinálok mindent amit meg tudok csinálni, kertes ház. Viszont nem járok ki utcára. Baj? Nagy a család ők vesznek kaját meg ilyesmiket mielőtt megkérdezitek. Engem boltba se küldenek, nem ismerem ki magam ott se. Szóval csak akkor megyek ki utcára ha hívnak interjúra. Egyszerűen nem akarok kijárni. F

2019. nov. 30. 16:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom mentálisan már most is az vagyok, fizikai betegségekre gondolok.
2019. nov. 30. 16:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem fordulsz be tőle és kijársz a friss levegőre akkor semmi bajod nem lesz.
2019. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Udvarra, kertbe kijárok. Ha van valami komolyabb munka pl favágás akkor sokat vagyok kint. De most nincs. Most csak annyi hogy behozom a fát hogy legyen bent.
2019. nov. 30. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Szedjél heti 150000 NE D-vitamint, más testi bajod nem lesz ettől (de ezt annak is kell szedni, aki kijár, nem elég a téli napfény).


Ami komoly hátrány, hogy nehezen fogsz tájékozódni kint. Elszoksz attól, hogy idegenekkel találkozz stb. Ezt bizony gyakorolnod kéne, mert előbb-utóbb vége lesz ennek a - számodra valamilyen szempontból kényelmes - helyzetnek, hogy egy burokban élhetsz.

2019. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!