Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok küldeni egy olyan...

Tudnátok küldeni egy olyan oldalt ahol arról írnak, hogy melyik drog melyik másik droggal milyen hatást vált ki?

Figyelt kérdés

Régebben találtam egy honlapot és ott leírták, hogy mi van ha 1-1 drogot együtt használ valaki.

Kábítószerekről fogok kiselőadást tartani a suliban és jól jönne egy ilyen infó is.


2019. nov. 30. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Ne drogozzál, nem jó az.

és ne is kereskedjél vele

2019. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jól van. Nem te leszel a példaképem.

Mivel még soha nem is füveztem és antidohányos vagyok, illetve szívbeteg így nem is tervezem.


És mesélj, hogy megy a drog üzlet? Dílerkém!

2019. dec. 1. 00:03
 3/4 anonim ***** válasza:
A kábitószer nagyon jó, imádok füvezni ekizni és speedezni, nekem mindegy csak legyek beállva. A legjobb drog viszont messze az eki, az a szeretet fless és emberek iránti elogadás, az a hatalmas boldogság, áh hihetetlen király. Egyébként az ekit szokták kombinálni sok más pszichedelikummal, gombával, lsdvel, füvel meg szinte mindent lehet, illetve szokták az ekit speedel, de az szerintem felesleges, mert ha sok a spuri csak feszülsz, meg nekem mindig fáj olyankor a hátam,ugyhogy ha speedezek akkor csak az, meg fü ha eki akkor csak az, ha valami after van reggel akkor ott speedezek, mivel reggelre általában hiába dobsz még bogyót, amiket előtte lőttél az összes szerotonint kiárasztották már az agyadból, szóval szinte semmi hatása nincs vagy csak nagyon minimális és az sem tart sokáig, de a füvet bármivel lehet, igy a hatásait nem tudnám megmondani de nekem az ekinek felerősiti általában, és a speednek is ha nem lecsuszon szivom hanem amikor még keményen rajta vagyok.
2019. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jól hangzik. Kár, hogy nekem 2 energiaitaltól anno kórház lett a vége. :(


Mi a helyzet ha füvet és speedet keversz?

Ugyebár elég sokan füveznek és úgy tudom a bulikon meg leggyakrabban speedet nyomnak.

Ugye az egyik inkább lenyugtat, ellazít a másik meg felpörget.

Ez a kettő, hogy hat együtt?

2019. dec. 2. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!