Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Energiaital függő vagyok? Már...

Energiaital függő vagyok? Már nagyon régóta próbálom abbahagyni de rosszul vagyok nélküle!

Figyelt kérdés
Régebben akár napi 2 monstert is megittam. Szépen fokozatosan csökke tettem az adagot, monstert nem ittam két hete de még mindig meg van a napi egy hell minimum. Rosszul vagyok ha nem iszok mit tegyek? (21l egyetem+sportolok+dolgozok) KÁVÉRA ALLERGIÁS VAGYOK!
2019. dec. 1. 12:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%

A 21 éves lányok és az ő nagy problémáik...


Tudom ez fiatal nőként akinek semmiért nem kell megdolgozni ismeretlen fogalom, de létezik olyan, hogy akaraterő!

2019. dec. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Olvasni tudsz azért? Dolgozok egyetemre járok és sportolok de biztos nem tudom mi az akaraterő csak úgy viccből felvettek mindehova.Köszi a nagy semmit!
2019. dec. 1. 12:39
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Tudok olvasni. Egyetemre a mai világban bekerülni egy vicc. Még orvosira is.

Amit meg a mai nők sportnak neveznek... egy félmaratont lefutni, na az sport, két három nap alatt körbetekerni a balatont szintén az. Konditeremben tükör előtt fotózkodni viszont nem sport.

Munkahelyre csajként meg kb egy cuki mosoly után felvesznek.


És baromi egyszerű a megoldás nem kell inni és kész. Egy-két napig utána sz.r, de ezt ki lehet bírni, csak akaraterő kellene hozzá.

2019. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Te jártál egyetemre? Kvara nem vicc bekerülni és amugy se az a legnehezebb hanem bennmaradni.

Mekkora egy himsoviniszta vagy...komolyan nagyon gáz.

Elmondanád hogy te mégis mivel foglalkozol?

2019. dec. 1. 13:04
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Orvosira jártam, és orvosként dolgozom. Az egyetemek 90 százalékához csak segg kell semmi más. A maradék 10 százalék a számolós mérnökképzések, meg a jobb TTK-s szakok, matek, fizika, vegyész.



Egyébként meg igyál valami erősebb fekete teát, vagy vegyél koffeintablettát, de igazából csak cseberből vederbe esel. Le kell rakni és kész.

2019. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Figyelj te azok közé a szerencsések közé tartozol akiknek könnyen megy a tanulás nagyon sok ember ha akarná setudná elvégezni én is a semmelweisre járok é nekem se könnyű, jó lenne ha nem néznél le másokat....

Amúgy okés, eléggé felhúztál ahhoz hogy igenis ne igyak többet:D amúgy nem ezzel van a baj hanem hogy rosszul vagyok amikor nem iszok.

2019. dec. 1. 13:29
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

Igyál sok folyadékot meg ha kell feküdj le.


Egyébként bocs, de a fiatal nőknek olyan rohadt nagy az arcuk, meg az egójuk a rohadt nagy semmire, hogy nehéz nem lenézni őket. Apuci, anyuci a seggük alá rakja az életet, és máris hercegnőnek képzelik magukat, csak mert felvették őket egyetmre meg véletlenül átmennek a vizsgákon. Mindemellett többségük ostoba műveletlen szakbarbár, aki kb. tud a cipőkről, meg a sminkekről beszélgetni a szakján kívül...

2019. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy milyen tüneteid vannak, elvonásban igazából a tünetek enyhítése a lényeg.
2019. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen sajnos tudom hogy nagyon sok ilyen van de ez egy nagyon durva általánosítás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Es nagyon nagyon rosszul esik. Attól még hogy van egy kettő idióta akit az insta likokon kívül semmi más nem érdekel az nem jelenti azt hogy az összes lány ilyen. Ennyi erővel mondhatnám hogy az összes orvos egy hülye pénzéhes szìvtelen köcsög de nem mondom mert tudom hogy sok ilyen van de nem mindenki ilyen!!!!
2019. dec. 1. 14:36
 10/19 A kérdező kommentje:
Amúgy rosszullét alatt azt értem hogy gyengének érzem magam van hogy remeg a kezem, megfájdul kicsit a fejem és nagyon megszédülök
2019. dec. 1. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!