Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosi igazolás visszamenőleg...

Orvosi igazolás visszamenőleg hogy működik?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a háziorvos visszamenőleg 5 napot igazolhat, de az az 5 nap munkanapra vonatkozik? Tehát hogyha én múlt szerdától máig nem voltam iskolában betegség miatt, de nem mentem el a háziorvoshoz, akkor az 5 napba beleszámít a hétvége is? (amikor egyébként nem rendel az orvos)

2019. dec. 2. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
a hétvége nem számít bele, mivel ilyenkor nem hiányzol az iskolából
2019. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Tehát ezek szerint, hogyha holnap elmegyek orvoshoz iskola után,akkor a hétvége nem számít bele az 5 napba, tehát múlt hét keddtől most hétfőíg le tudja igazolni a hiányzásomat?
2019. dec. 2. 11:37
 3/7 A kérdező kommentje:
*múlt hét szerdától
2019. dec. 2. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

Hát ez leginkább rajta múlik. Panaszaidat nem látta, nem kezelet semmivel.....

Egy hétig olyan rosszul voltál hogy még orvoshoz sem tudtál menni, most meg semmi bajod?

Szerintem esélytelen. Ha másnap, vagy harmadnap elmentél volna hogy beteg vagy, és már tegnap sem voltál suliba, akkor igazolja azt a két napot. De így már ne is reménykedj benne. Azt sem tudja hogy beteg voltál.

2019. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Igazolást attól a naptól ad ,amikor megjelentél nála .
2019. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én háziorvos szakorvosjelölt vagyok, a táppénz megy így. Az iskolások igazolása úgy megy, hogy beteg bejön, megvizsgálom és eldöntöm meddig maradhat otthon.


Én az esetedben nem adnék igazolást, old meg a lógást ahogyan akarod.

2019. dec. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A gyerekeimnek nem ad visszamenőleg igazolást a gyermekorvos.

Mondjuk nem is kértük, de elmondta, hogy csak a megjelenés napjától tud adni.

2019. dec. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!