Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy lelet a...

Hogy néz ki egy lelet a vetélésről?

Figyelt kérdés
Mit írnak ilyenkor bele a leletbe?

2019. dec. 3. 00:19
 1/1 nincsmail válasza:

nincsmail nevű felhasználó válasza:


hát figyelj tesó lehet igen de talán nem azt csak akkor tudod meg ha elmész a bakukánok csarnokába és beszélsz khal drogóvbal ezt máshogy nem fogod megtudni !


ide most egy térképet irok olvas olvasd el figyelmesen 500m mulva forduljon egyenesen majd a következő kereszteződésben megint jobbra ott menyen mig megnem lát egy koákanyilsákitisztatás hirdetést na ott kel majd közvetlen balra lefordulni majd menyen srégén mi9g megnem lát egy pipázó kiskecske kinait onna fogja felismerni mert ugyan ugy néz ki mint egy pipázó kiskecsek kinai (keresen rá a neten ha nem tudja )Ö


vele ha beszél ő megmondja magánk hogyy erre vagy arra vagy amarra menejn válaszaki valamelyket és ha oda ért akkor hivjon fel köszöm


de vigyázon nehzségekbe ütközhet pls egy kecskeszuarvó kis pénisz karate vajaskenyérbe aki ha nem vesszi észre akkor össze vajaza a szemöldökét :D


ezt ha legyőzte egy meg finom :D


hozon nekem is belőle és is rég ettem már


vegye a morzsái és szorja magauátn mert ha nem maga után meg a ipari iskolából a csirkefejű cseléd és zaklatni fogja mgát ha elszorja azért nem fogja magát zaklatni mert fecsipegeti a morzsákat :DD DDDDD XDDD ha ezt komolyan veszed akkor jól teszed ;)


ot fog találkozni akit ez előbb leirtam ő majd tudni foglya a választ vagy nem de megéri elmenni nyugi (pukifüst)



ugy néz ki mint egy vagán menekült pulya akit egy félig kina egy félig amerikai egy flig afrikaiji egfy egy félig medig bomm :D

2019. dec. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!