Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nátha itthoni kezelése?

Nátha itthoni kezelése?

Figyelt kérdés
Általában egesz telen nathas vagyok (par het szunettel) láz nelkul. Most meg nem olyan veszes, tusszogok, sokat folyik az orrom es ejszaka ha felriadok valamire akkor erzem hogy picit faj a torkom , napkozben nem igazan van panasz a torkomra. Nyilvan ezzel nem szeretnek orvoshoz rohangalni, gyenge az immunrendszerem, gyorsan ossze szedem a nathat, ilyen enyhebb tuneteknel hogy tudom magam kigyogyitani? A kiizzasztas butasag vagy mukodhet?
2019. dec. 4. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Reszelt gyömbér + méz + citrom leve, nagyon hatásos kombó. A gyömbérből nem kell sok, elég erős, intenzív az íze. C vitamin napi ezer mg, de ezt javasolnám egész évben, ha tudod magadról, hogy gyenge az immun rendszered. Plusz valamilyen multivitamin, esetleg béres csepp. sok friss gyümölcs, zöldség.
2019. dec. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis pálinka

Vagy

Egy kiadós forró fürdő

2019. dec. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el szedni immunerősítő bérescseppet vagy vitaminokat. Igyál jó meleg citromos teát. Ha nincs lázad, akkor felesleges lázcsillapítót szedni, de torokfájásra szedhetsz esténként gyulladáscsökkentőt. Pl: ibuprofent.
2019. dec. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Zoldseget gyumolcsot egyebkent minden nap eszem, de valoszinu ez nem eleg a szervezetemnek ugyhogy mindenkepp kiprobalok valami immunerositot is. Pedig szerintem egeszsegesen taplalkozom, husok , zoldseg -gyumolcs, magvak is vannak a mindennapi etkezeseimben kicsit bena a szervezetem, hogy ennek ellenere se erosodott meg.

2019. dec. 4. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:
D-vitamint is kellene szedned, legalább 2000 NE-t naponta. Most amit tehetsz, az a forró fürdő, utána be a takaró alá. Húsleves, gyömbértea mézzel, citrusfélék. Ahol alszol vagy pihensz, pár csepp illóolajat (pl. eukaliptusz, citrom) csepegtess egy zsebkendőre és tedd a közeledbe.
2019. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!