Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szénmonoxidtól milyen érzés...

Szénmonoxidtól milyen érzés lehet meghalni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 4. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Elvileg nem érzed mert elalmosodsz majd elalszol. Azt,hogy megfulladsz tehát nem érzed.
2019. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy tudom, hogy először lebénulsz, utána fulladsz meg. Nem azért találnak rájuk az ágyban, mert fel sem ébrednek, hanem egyszerűen nem tudnak megmozdulni.
2019. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha alszol, semmit nem érzel. Ha ébren vagy kínhalál. Az izmokat bénítja, de a tudatod ép. Tudod, hogy ki kéne menni onnan, de nem tudsz, nincs erő a végtagjaidban. Aztán lebénul a rekeszizom, és a szívizom is.
2019. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Írd le neki a hülyeséget, hogy nem is érzed, meg nem kínlódsz csak elalszol és vége. Ha ezt gyógyíthatatlan betegek, vagy súlyosan depressziósok olvassàk, akkor ezt el is hiszik. És meg fognak halni, ha kipróbálják csak éppen kínhalállal.
2019. dec. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha alvás közben kisebb mennyiséget lélegzel be, akkor jobb esetben felébreszt a szervezeted. Én így jártam. Borzasztó fejfájásra, és halálfélelemre ébredtem. Még volt erőm elmenni a mellékhelyiségbe ahol hánytam mint a lakodalmas kutya. Az eset után két napig gyenge, és kába voltam, iszonyúan fájt a fejem, azt se tudtam mi bajom lehet.

(A történet előzménye, hogy egy régi, átrakásra váró cserépkályhába mellett aludtam, és csak a rosszullétem után derült ki a szénmonoxid mérgezés ténye.)

2020. okt. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!