Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El van dugulva az orrom. Mit...

El van dugulva az orrom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggel óta telefújtam több mint 100 papírzsepit. Alig kapok levegőt. Öntöttem bele sós vizet, fejbevertem magam ököllel, ha jobbra fordulok 2percig jó, utána az a fele dugul el, utána balra akk az is 2p. Megőrülök. Azon gondolkodtam egy véköny csövet nyomok le az orromba.. tud valaki jobbat?

2019. dec. 5. 22:24
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Az a baj orrsprayre nem volt pénzem. Ha lenne pia vagy egy üveg rivo most betolnám és elájulnák, de félek így egyáltalán nem tudok aludni.. Nagyon elkeseredett vagyok 😨
2019. dec. 5. 22:30
 2/19 A kérdező kommentje:
Egyàltalán mér folyik? Méér édes istenem? Miért kellett ebbe a köcsög testbe beleszületni? Mér dugul el az orrom????? Uhhhhhhh basszus miért nem kutyának születtem vagy macskának??? Azok nak nem kell ilyen szenvedést kibírni ........
2019. dec. 5. 22:40
 3/19 A kérdező kommentje:

Egy ilyen vékony gumicsövem volt amit a biciklik szelepére tesznek, azt nem tudtam beletenni mert rosszul leszek..

Kinyitottam az ablakot hátha ha fázok akkor összemegy az orr nyálkahártyám de az se jött be ... Végem van. Teljesen tanácstalan vagyok

2019. dec. 5. 22:56
 4/19 A kérdező kommentje:
Na kimegyek azt addig futok amíg össze nem esek. Jobbat nem tudok.. kösz mindenkinek a nagy semmit
2019. dec. 5. 23:06
 5/19 A kérdező kommentje:
Bàr mondjuk erre lehet nincs megoldás. Holnap majd eladom a tvm vagy a telcsim de veszek 1500 ért olyan vacak sprayt ... Utálom Z egész et
2019. dec. 5. 23:09
 6/19 anonim ***** válasza:
1100-1200 ft-ért van orrcsepp. A spray mindig drágább.
2019. dec. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Aludj nyitott szájjal. Mi a kérdés, és miért törsz ki hisztériás rohamban?
2019. dec. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Na mér? Mer úgy nem tudok aludni.. Közben elmentem haverhoz és szereztem egy üveg frontint. Ezzel pár napra szépen sztázisba teszem most magam. Probléma megoldva. Sziasztok :)
2019. dec. 6. 04:03
 9/19 A kérdező kommentje:
Na be össze ütöttek ezt keellet volna màr eddigs de megrrte elmenni mer 8igy be tudtam szivni a volt baj h ohx nincs össze forrva
2019. dec. 6. 04:34
 10/19 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, ha magadhoz tértél akkor egy röpke válasz, hogy, hogy vagy!:)
2019. dec. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!