Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szürke 69-es focit kipróbált...

A szürke 69-es focit kipróbálta már valaki?

Figyelt kérdés

2019. dec. 6. 13:02
 1/6 A kérdező kommentje:
A 353 mg-s szürkét kérdem!
2019. dec. 6. 13:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Miért mit tud?
2019. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én se próbáltam. De a 6ix9ine-k nagyon jók, de még csak a sárgáról halottam ezt, de az nem ilyen erős. Viszont piros donkey az jó féle és erős is. Ezért lennék kíváncsi, hogy ez milyen lehet, mert a dk csak 225 mg körüli!
2019. dec. 15. 19:16
 4/6 anonim válasza:
84%
Ahha brutal Harmad bőven megcsinal, fél teljesen kitesz a világból másfél órára.
2019. dec. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát en haromnegyedet dobtam be kicsit be is rosszultam de nem veszesen (nem hanytam) eloszor total jo volt utana eszmeletlen mod befeszultem es utana nagyon bepunnyadtam (nekem eddig egy 69 se jott be) ha akarsz akkor en a Versacisat ajanlom
2020. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én igen, nekem bejött. Tényleg 352 mg, mert retek erős. Már egy negyed is kemény, de nekem egy piros Redbull jobban bejön. Bár az se sokkal gyengébb, 317 mg ha jól tudom!
2020. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!