Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Plazmaadó donor vagyok. Ha...

Plazmaadó donor vagyok. Ha szeretnék városon belül másik plazmaközpontba járni, akkor ott újra kell regisztrálnom, vagy látják az adataimat?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy egy cég-e a tulaj.
2019. dec. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első jól írta, ha ugyanaz a cég akkor elvileg nem, ha másik cég akkor természetesen kell. Tehát ha mindkettőnek ugyanaz a neve pl Plazma pont, akkor nem, viszont ha más a nevük akkor igen.
2019. dec. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. dec. 7. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz két helyre járni egyszerre?Három naponta lehet adni.
2019. dec. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. Nem akarok 2 helyre járni! Váltáson gondolkodtam. Miért kell mindjárt rosszat feltételezni?
2019. dec. 11. 05:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mehetsz másik plazma központba csak oda ahova eddig is jártál. Legalábbis nekem erre felhívták az alkalmasságin a figyelmemet. Talán akkor van erre lehetőséged ha szerződést kötsz azokkal, ahová menni szeretnél, de ezt ott pontosan meg tudják neked mondani.
2019. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én váltottam plazmaközpontot, mert elköltöztem, és semmi akadálya nem volt. Mondtam, hogy már tapasztalt donor vagyok, eddig máshová jártam, de innentől hozzátok fogok. Arra figyelj, hogy évi max. 45-ször adj plazmát!
2019. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!