Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy emiatt nem jön...

Lehet, hogy emiatt nem jön meg a menzeszem?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok még, tehát terhesség kizárva. Októberben 2x elmentem bulizni két hét különbséggel és novemberben is egyszer, ahol ecstasyt fogyasztottam... A legutóbbi bulin egy percig éreztem is a hasam alatt egy fura szúró érzést. Igen, tudom, hogy nem kellett volna ilyet csinálnom, de soha többet nem teszem, nem ér annyit az egész, főleg ha az egészségemre megy rá, még ha csak 3x is próbáltam ki... Egyébként 1 hónapja és 1 hete késik.

Az ecstasy befolyásolhatja a menstruáció kimaradását/késését?



2019. dec. 7. 01:56
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Talán menj el nőgyógyászhoz, mert lehet, hogy csak te hiszed azt, hogy szűz vagy. Megd_ghattak akaratodon kívül is, úgy, hogy kaptál néhány extra cseppecskép a piádba vagy egy két fölös extasyt. Nem ijesztgetésnek szánom: de jobb félni, mint megijedni. A nem kívánt ki m_ocsok mellett esetleg egy rakás ndmi sXart szedtél össze.


Menj el orvoshoz, azonnal! És ne szedj többé ilyen szert, semmi hasonlót, a buliban pedig ne fogadj el italt senkitől, a sajátodat pedig egy negyedmásodpercre se téveszd szem elől. Soha.

2019. dec. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Francnak pontoztátok le az elsőt, igaza van.

Ha tudtodon kívül terhes vagy (sok terhesség első tünete az elmaradt menszesz, nem a látványos hányinger), akkor öt hetes terhes vagy, még időben ahhoz, hogy anyádéknak szólj és elindítsátok az abortusz hosszú, sok hetes folyamatát.

2019. dec. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ilyenről szó sincs. A barátaimmal buliztam mindig, és együtt is jöttünk ki. Soha nem voltam öntudatlan állapotban!
2019. dec. 7. 09:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként máskor is maradt már el 2 hónapig, csak akkor a speedet próbáltam néhányszor...
2019. dec. 7. 09:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy terhességi tesztet
2019. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!