Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? Első...

Mit kellene tennem? Első tetoválás.

Figyelt kérdés
2 hetes a tetoválásom, rendesen kezeltem ahogy a tetoválóm mondta és ilyen lett. Mitől nézhet ki így? Forduljak vele orvoshoz?
2019. dec. 7. 08:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Milyen?
2019. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Milyen lett?
2019. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2019. dec. 7. 09:03
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem Magyarorszagon élek, de nálunk pl ott volt az információs füzetben, hogy barmi kérdés vagy probléma merül fel, hívjuk fel az üzletet, vagy menjünk be. Egy hónapon belül pedig mindenképpen jelentkezni kell, akkor megnézik hogy áll és garancián belül kijavítják
2019. dec. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát elég szerencsétlen a kép, de ha úgy gondolod, sok festéket engedett ki, menj vissza. Nekem is sok festék jött ki egy ponton és kijavították. Ha valamilyen reakciót észlelsz és a pirosság miatt fotóztad le, akkor is menj vissza, és menj el vele dokihoz.

Ez watercolor stílusú tetkó?

2019. dec. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel a menj el vele dokihoz tanáccsal egy rohadt nagy baj van. Ő ezért a tetoválásért fizetett valakinek én meg orvosként áldozzak bele időt és energiát ingyen, gyakorlatilag bedolgozva a tetováló alá?! Igenis ha valaki tetovál, akkor lássa el a saját szövődményeit, vagy adjon jutalékot az orvosnak, ha már helyette dolgozik.


Egyébként gyógyszertárban vény nélkül kapható Octanisept is meg cetirizin is.

2019. dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A pirosas pöttyök miatt fényképeztem így mert így látszanak rendesen. Én arra gondoltam, hogy a bepanthen krémtől befülledhetett mert sokat kentem esetleg.
2019. dec. 7. 09:21
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem az az első ilyenkor, hogy a tetoválónak húzzuk meg a fülét. Az első az lenne, hogy az ember egészségével minden oké legyen. A tetováló nem tud orvosi ellátást nyújtani, ha elfertőződött, vagy rosszul reagál a bőr. A pénzt vissza lehet kérni, de orvosi ellátásért nem hozzá mennék....

Írtam, hogy hozzá is menjen vissza, főleg mert nem igazán vehető ki a képen, mi lehet a gond. De ha egészségügyi ttünetek léptek fel, azt nem egy tetováló fogja megoldani.

2019. dec. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Amúgy meg egy sima házidoki ellátja, nem értem, milyen "ingyen bedolgozásról" van szó. Pff...


Kérdező: meddig fóliáztad? Még mindig kened krémmel? Ha nem, mikor hagytad abba?

2019. dec. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked gondjaid vannak, kedves előző. És nehogy bebszéld nekem, hogy orvos vagy. Hagyjuk már, mire húzod így fel magad? Azt akarod nekem mondani, hogy ha egy tetoválást készíttetsz, és a bőröd elkezd rohadni, akkor nem mész orvoshoz, mert nem akarod terhelni azt az egészségügyi rendszert, amit te tartasz fenn nem mellesleg? Jézusom!
2019. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!