Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki leirna nekem a marihuán...

Valaki leirna nekem a marihuána hatasait?

Figyelt kérdés
Nem probaltam es nem is all szandekomba csak kivancsi vagyok , ja es ha lehet hosszan fejcsetek ki koszönöm hasznos valaszokert megy a zöld kez.

2019. dec. 7. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szavakkal nehéz dolog.. Visszakérdezek. Le tudnád valakinek hitelesen írni milyen a részegség - ha ő még nem próbálta?
2019. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2019. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyomj rá többször a linkre ha elsőre nem nyitja meg + az oldalon egyéb beszámolókat is olvasgathatsz...
2019. dec. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Tényleg nehéz lenne kifejteni. De írok róla, 2 fajta van amibe van elegendő thc, hogy betépj ezek a kenderek a simák, a sativa és az indica. Vannak vadkender fajták pl a ruderalis amikbe kb 0,01% thc van, azokkal nem tudja elérni az ember, hogy betépjen max ha hasis olajat készít belőle.. Persze ritkát találni olyat amibe van kb 1% thc. Abból is még egy kezdőnek is kell egy 0-os cigi, hogy beálljon. Na de térjünk ki a normális kenderekre.

A sativa az inkább ilyen pőrgetősebb, beszélgetősebb fű. A hatása is tovább tart Annyira nem erősek általában, persze vannak keményebb fajtái.

Az indica, ezt én jobban szeretem. Ennek a hatása rövidebb ideig tart, és jobbakat elflashel, haluzgat vele az ember. Ez inkább belassít, beálmosít. pl egy házibuliba, vagy csilezéshez nagyon jó. Ezt a fajtát én jobban szeretem! A thc kicsit pszihedelikus, és képes halucinációkat okozni nagyobb adagban. Pláne ha hasist készítenek belőle.

2019. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat , mindenkinek ment a zöld kéz. Ha lehet irjatok meg..köszönöm
2019. dec. 8. 19:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szerintem kb mindent leírtam gondolom azt nem nagyon kell írni, hogy ez nyugtató "drog" ami eufóriát okoz az effektek pedig olyanok mintha x spirálosan vibrálna minden. És persze az ki maradt, hogy ha sativat szívsz is az sem úgy pőrget fel, mint pl egy eki, hogy élni fogod a bulit meg minden. Max ha mértékkel vagy betépve az még jó lehet buliba is még indicánál is. Hanem nekem a sativától társasági flessem van, persze indicánál is. Csak akkor inkább úgy, hogy pl egy házban vagyunk.. És ülünk egy székben, nevetgélünk meg beszélgetünk, ilyenkor álltalába komolyabb témákról, ha meg elszívunk annyit haluzgatunk is. Utána bealvás. Sativa pedig olyan, hogy fizikálisan pörögsz, de mentálisan valamilyen szinten, de itt is lassulsz. Indicába az is a jobb, hogy idő érzék is lassul, itt viszont gyorsul ez is sajna tehát mintha gyorsabban eltelne az idő. Itt még közepesen betépve is jól lehet élvezni egy bulit! De itt inkább úgy pörögsz fel, hogy mennél egy társasággal pl egy jót kocsmázni. De ettől is betudsz közbe álmosodni! És ilyenkor jobban szeretsz mozogni, de nem táncolni hanem csak sétálni. És ilyenkor inkább kicsit komolytalanabb dolgokról beszéltek de itt kicsit kevesebb a röhögés. És a fű tökéletes azoknak akik szeretik ezeket a zenei műfajokat, hogy pl egy trap/rap vagy metál ezeket full betépve is lehet élvezni!
2019. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Zene élvezetére sokaknak a DXM a legjobb. A THC nem klasszikusan pszichedelikus, mivel nem úgy működik az agyban mint a pszichedelikus szerek.


Nem "drog" hanem drog :D


Miért baj ha a fű igenis drog? Főleg mivel a drog szó eredetileg növényi kivonatot jelentett

2019. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Nem akarok hülyeséget írni. De úgy tudom a dxm az is egy halucinogén pszihedelikus szer. Persze az MDA is pszihedelikus, de az ugye parti drog. A dxm-ről úgy tudtam nem az, de javíts ki ha tévedek. Régen az lsdről is azt mondták, hogy parti drog! De azzal max otthon a szobában a techno zenét tudod élvezni normál hangerőn, tripelés közben!
2019. dec. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8#


Igaz, a dxm max. alacsonyabb dózisokban partidrog. De szerintem az LSD-t is lehetne partidrognak használni.


De ha csak simán a zene élvezetére gondolsz (nem jött le hogy buli) akkor ugyanazt mondanám

2019. dec. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát figy, a THC-felszívódás mindig más és más, mert én pl. utálok cigizni így vizipipába töltöm, így meg kiszámíthatatlan, hogy mennyi szívódik fel. Ha kevés, akkor minden hülyeségen könnyesen nevetek, belassulok, tökre elveszítem az időérzékem. Ha jobban beüt, akkor pl. a baártnőm arcát nézem és elkezd torzulni számomra a feje, és ilyen bucifejűnek látom, meg kb a padló is el akar csúszni alattam ferdén. De ez már durva fokozat, ilyen már sok-sok pippantás után jön csak elő. Úgy tudnám leírni a hatásait, hogy minden érzés felerősödik. Nagyobbat nevetsz egy átlagos viccen, jobban érzed a szexet mint a józan kurifcolást, viszont vigyázz mert a negatív érzések is felerősödnek! Megijedsz pl. egy hanghatástól és tök durván éled meg, be is parázhatsz. A lényeg, hogy tudatosítsd magadban hogy nincs semmi bajod, csak a fű hatására érzed ezt, amúgy nincs is semmi gond. Szerencsés, ha ott van veled valaki aki józan, vagy józanabb és mondogatja neked, hogy nem lesz baj.
2020. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!