Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan teszt amivel az...

Van olyan teszt amivel az ivóvíz minőséget tudnám ellenőrizni?

Figyelt kérdés

Lehet rossz kategóriában kérdezek de az a helyzet hogy mióta be költöztünk az új hazunkba ami egy régi ház...

Azóta páromnak és nekem rendszeresen vérzik a fogínyünk, jó régebben is előfordult néha de soha nem egyszerre és soha nem hetekig.

Gondoltunk arra hogy az elektromos fogkefe miatt lehet bár ezt használjuk már évek óta, ezért vissza álltunk a régi hagyományos fogkefére( furcsa volt) de nem javult a helyzet.

Már arra gondolok hogy a csapvizzel lehet a gond ólom vagy valami más. Van valamilyen teszt amivel meg tudom vizsgálni a vizet vagy küldjem el inkább valahova?



2019. dec. 10. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Otthoni teszt nincs, be kell küldeni, bár én nem tudom elképzelni, hogy az ivóvíztől vérezne az ínyetek.
2019. dec. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De mit mond rá a fogorvos?
2019. dec. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetek C-vitamint és menjetek el fogkőszedésre.
2019. dec. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendszeresen tisztítva van a fogunk nincs fogkövünk sok zöldséget gyümölcsöt eszünk mellé pedig centrumot.

Azóta tapasztaljuk ezt mióta itt mossuk a fogunkat.

Nem voltunk meg a fogorvosnál csak a gyógyszertárban és ott vettünk valami spec fogkrémet.

2019. dec. 10. 09:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek mindenkép a fogorvos lenne ajánlot.
2021. máj. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!