Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kemény csomó a nyakcsigolya...

Kemény csomó a nyakcsigolya mellett. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Pár hónapja fedeztem fel a nyakamon a csigolya mellett egy kis csomót, alig volt akkor kitapintható, szoktam masszírozni a nyakam,és már egy ideje eszre vettem hogy nőtt elég sokat,mutattam korábban 2x is az orvosomnak,de nem vétett nagy ügyet rá..Mitől lehet? Vagy merre tovább?

2019. dec. 10. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Mutasd meg sebészeten! Valószínűleg egy faggyúcsomó (atheroma),de lehet megnagyobbodott nyirokcsomó is.
2019. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A bak csak az,hogy kell beutaló,amit a doktornő ír ki,másképp nem lehet sajnos...
2019. dec. 10. 17:53
 3/9 A kérdező kommentje:
Baj*
2019. dec. 10. 17:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Sebészetre nem kell beutaló!
2019. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Itt Vajdaságba kell...
2019. dec. 10. 20:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Ó, szegény! Pedig jó lenne,ha látná szakorvos!
2019. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A csomo miatt,vagy a vajdasag miatt?? :D Olyan mint egy galamb tojás..
2019. dec. 10. 21:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a vajdaság miatt,hanem azért,mert ott csak beutalóval jutsz el sebészetre. Viszont ,ha olyan nagy a csomó ,akkor valószínűbb a faggyú,vagy zsírmirigy cysta. Ami nem veszélyes dolog,de nőni szokott és időnként be is gyulladhat. Menj vissza a háziorvoshoz és kérjél tőle beutaló!
2019. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincs házi orvos :D 🤣 cuki vagy!! Rendben,az lesz :)
2019. dec. 10. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!