Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha fekszem büfizek, vagy furi...

Ha fekszem büfizek, vagy furi hangot adok ki akatatlanul. De csak ha a bal oldalamon fekszem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

34 hetes kismama vagyok. Előtte ilyen soha nem fordult elő. De ez sem igazi büfi hanem az a furi kis hang ami néha megelőzi a büfit. Csak akkor van ha a bal oldalamon fekszem. A hang után néha tudok büfizni is de legtöbbször nem. Az is érdekes, hogy ha épp kezdene múlni és nyelek egyet azonnal jön a hang,természetesen ez is csak a bal oldalamon fekve. Jobb oldalon semmi gondom nincs. Ez már a terhesség kb 15.hetétől fennál. Akkor gyomorégés még nem volt de ez ahogy nőtt a pocim előjött. De ezt tudom, hogy azért van mert a méhem növekedésével nyomódik fel a gyomrom. Volt valakinek hasonló fekvés közben akár kismama akár nem?

Köszönöm



2019. dec. 12. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy levegő jön fel olyankor. Én soha nem tudtam böfögni, hanem mindig ilyen hangot adok ki helyette, ami sajnos szabályozhatatlan. Nekem is több jön ki (vagyis nem több, hanem gyorsabban távozik a gyomorban lévő levegő) ha a bal oldalamon fekszem, valószínűleg azért, mert azon az oldalon van a gyomor és olyankor nyomódik (?), legalábbis én valami ilyesmire gondolok.
2019. dec. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem csak én vagyok így ezzel. Remélem ha megszületik a kislányom elmúlik és olyan csendesen működöm tovább mint előtte. :)

Köszönöm a választ.

2019. dec. 18. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!