Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Te hogy szoktál zuhanyozni?

Te hogy szoktál zuhanyozni?

Figyelt kérdés
Elég bagatell kérdés, de konkrétan arra vagyok kíváncsi hogy ha tusfürdőt használsz, hogy viszed fel a testedre? simán nyomsz a tenyeredre és úgy, vagy pedig ilyen fürdőpamacsot használsz, az felhabzik és azzal sikálod le magad?
2019. dec. 13. 18:09
 1/8 gublug ***** válasza:
100%

Hello.

Csak a kezemet használom. Sose mást.

2019. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez nem bagatell kérdés, hanem meglehetősen intim kérdés.

Sosem a tenyerembe, csak fürdőszívacs vagy - kesztyű, egyedül zuhanzom. És egy így is marad.

2019. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem használok fürdő pamacsot, nem higiénikus. Csak kézzel.
2019. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kézbe szoktam nyomni, nagyon ritkán fürdőszivacsra. És kádban ülve zuhanyzok. Szóval nem engedem tele vízzel, hanem folyatom. Levizezem magamat, aztán tusfürdőzök, majd öblítek.
2019. dec. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Silurus ***** válasza:
Én autómosó szivaccsal szoktam, nem túl puha, nem is túl kemény és 4x nagyobb mint a hagyományos. A 2 különböző felű tusoló szivacs, és a pamacs sem jött be.
2019. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vízzel
2019. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én eddig mindig fürdőpamacsot használtam. Aztán egy ismerősömmel voltam mikor vettem a DM-ben. Erre ő: az meg minek? Akkor mondtam, hogy ezzel szoktam zuhanyozni, ő meg mondja, hogy nem is hallott még ilyenről :) Ezért is kérdeztem, hogy ki hogyan oldja meg.
2019. dec. 13. 19:09
 8/8 anonim ***** válasza:
És a csapot senki sem nyitja meg ?
2019. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!