Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki van itt hasonló helyzet...

Valaki van itt hasonló helyzetben? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve fáj a térdem. Tavaly januárban volt egy szadista tesi tanárom aki élvezettel cseszett ki velünk.. Szóval 200 guggolást kellett csinálnunk. Ez óta borzasztóan fáj a térdem, leguggolni fáj, egyszerűen utána felállni nem tudok... Voltunk MR-en, de nem találtak semmit.

Mi lehet a gond?



2019. dec. 13. 18:35
 1/6 gublug ***** válasza:

Fontos, hogy mi fáj.

Szalagok? Csont fájdalom? Inak? Izom a térd körül?


Ha nem szokott a térded és környéke hozzá a sok guggoláshoz, akkor megerőltetted.

Kérj diagnózist sport orvostól.

2019. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos nem figyelt oda a tanár, hogy szabályosan csináljátok-e a guggolásokat. Térd sose menjen a boka elé!


Szedj zöldkagylót, van már olyan készítmény, ami a kagylón felül tartalmaz természetes gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító anyagokat is.

2019. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az egész térdem és annak környéke..

Régen a lábszárcsontom is fájt a térdem mellé, de az már abba maradt Hál' Istennek.

2019. dec. 13. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de nekem nyáron 5 honapig fájt a térdem. Olvasgattam, szalagok, meg valami tömlő gyulladást irtak.
2019. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha volt MR,és negatív,akkor nincs baja.Húzódás lehet,esetleg kisebb gyulladás,elmúlik,csak sok idő.
2019. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. dec. 13. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!