Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszichés vagy más gond lenne?...

Pszichés vagy más gond lenne? Tegnap elalváskor kezdődött, hogy amikor éreztem álomba szenderülnék, arra riadtam nem veszek levegőt.

Figyelt kérdés

Egész éjjel fent voltam. Mert ahogy próbáltam elaludni, újra és újra ez történt.

Aztán már aludni sem mertem.

Reggel pedig már erős gyomor fájdalmam volt és száraz köhögésem, hánytam savasat többször.

Délelőtt picit elszunnyadtam párszor akkor nem jelentkezett a leirt tünet. Eljott az este, nagyon fáradt vagyok és kezdődik ugyan az mint tegnap. 😪Ahogy aludnék, a szemem azonnal kipattan, hogy nem veszek levegőt.


2019. dec. 18. 22:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam 32 éves nő vagyok, sok szorongással. De nem akarok mindent arra fogni. Nappal miért nem jelentkezett, akkor tudtam szunyókálni kicsit.
2019. dec. 18. 22:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod arra fogni, akkor lehet alvási agnoé is. Menj el háziorvoshoz.
2019. dec. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*apnoé
2019. dec. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Elmegyek orvoshoz csak lehet nem a házihoz, mivel tudja stresszes vagyok és pánik is van. Így ha van egy hasmenésem vagy bármi, akkor már azt mondja, ez a stressztől van.
2019. dec. 19. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!