Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izomlázam lehet?

Izomlázam lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3.napja tornázok...elvagyok.hízva főként hasamra, és szeretnék lefogyni...a lényeg 3.napjs tornázpk de 2nspja nagyon fáj a hadam húzódik..ha köhogök is vagy rázkódik hadam aljánál.. illetve különféle mozgásoknál aggódok,hogy esetleg sérv...ha megnyomom is fáj bár ez két combomnál is így van, a két combom is nsgypn húzódik és fáj nyomásra a gugolásoktól



2019. dec. 19. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Az szomorú, ha nem tudod, milyen az izomláz. Nyugodj meg az van.
2019. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"hadam húzódik..ha köhogök is vagy rázkódik hadam aljánál.."


Melyik részed az a "hadad"?

2019. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sejtettem,hogy ez az izomláz...csak aggódtam nem e sérv köhögök pl és akkor is fáj hasam meg mozdulatokra például most ülök egy helyben és neked válaszolok most nem fáj de kószönöm válaszod..és tudom szomorú elhanyagoltam magam, nem mozogtam ...
2019. dec. 19. 12:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Hadam - hasam..bocsánat elírás miatt :) köszi választ
2019. dec. 19. 12:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Illetve sok elírás miatt bocsánat telóról írtam és siettem..elnézést
2019. dec. 19. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Bizony az van.Erre jó a Sport krém .Nagyon hirtelen vele lendültél,nem lett volna szabad .
2019. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!