Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ugrál az izom a vádlimban?

Miért ugrál az izom a vádlimban?

Figyelt kérdés

Már 1 éve használok elliptikus trénert fogyás céljából emellett súlyt is emelek, 20kb már le is ment.


Viszont pár napja azt vettem észre hogy nyugalmi helyzetben főleg fekvéskor a jobb vádlimon (néha a balon is)hátul nem is tudom hogy mondjam "tekereg" az izom több helyen is. Olyan mintha lüktetne vagy valami lenne a bőr alatt és mozogna. Konkréten mintha egy kicsi szív lenne ott ami szabálytalanul verne. Igen tudom hülyén hangzik.

És látni is lehet ahogy mozog.

Ha felállok,megfeszítem vagy behajlítom azonnal megszűnik.


Nem fáj meg nincs bedagadva meg semmi panaszom csak olyan ijesztően néz ki.

Ez mi lehet?


Szedek magnéziumot,multivitamint. 1 hónapja voltam vérvételen semmi gond nem volt.



2019. dec. 21. 09:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Na kb pont így
2019. dec. 21. 09:46
 2/3 A kérdező kommentje:
2019. dec. 21. 09:46
 3/3 anonim válasza:
Szia! Érdeklődni akartam, azóta meg lett a megoldás mi miatt voltak az izomremegések? Van még? Én is hasonlót vettem észre egy ideje és kíváncsi vagyok nálad mi lett?
febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!