Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szivritmus zavar lehetett?

Szivritmus zavar lehetett?

Figyelt kérdés
Nem sokat mozgok, nem vagyok ugyan kover, de munkam is ulomunka es itthon is fekszem vagy ulok legtobbszor. Olvastam, hogy a keves mozgastol lehet szivritmus zavar, de vajon ez az lehetett? Tegnap este nem votlam valami jol hanyinger, fejfajas. Aztan kimentem wcre, majd mikor visszamentem a szobamba es lefekudtem az agyra nagyon furcsan kezdett verni a szivem, mintha nagyobbakat vert volna vagy nem is tudom, nagyon furcsa volt, soha nem ereztem ilyet 9ilyen nagyobb verest csinalt, olyasmi volt, mintha zakatolt volna, nagyon megijedtem, deugyvoltam vele, hogy, ha nem lesz tobbet, akkor biztos nem problema, de aztan most 5 perce is csinalta, teljesen nyugalmi helyzetben. Mitol lehet+
2019. dec. 25. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel rosszul voltál, gondolom zaklatott is lettél, talán pánikolhattál is kicsit. Ettől is lehet. Persze ha megint előfordul érdemes megnézetni.
2019. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyomorprobléma is okozhat ilyet a beleszorult levegő nyomja a szivet és akkor van ez. Nekem is volt már nagyon ijesztő tudom de allítólag ártalmatlan. Én is nehezen hiszem el.
2019. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szivritmus zavar nem lehetett. Akkor már a kórházban feküdnél. A kérdést magad válaszoltad meg: "Nem sokat mozgok, ... de munkam is ulomunka es itthon is fekszem vagy ulok legtobbszor. A szervezeted oxigénhiányos.
2019. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magad is meg tudsz róla győződni, ha letöltöd a telódra valamelyiket:


[link]

2019. dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az enyémen ez van:

[link]

2019. dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!