Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy 16 éves fiú, hogy lehet...

Egy 16 éves fiú, hogy lehet ennyire igénytelen?

Figyelt kérdés

Párom fia:


- 10 naponta, jobb esetben hetente egyszer fürdik (a számítógép függősége miatt "nincs rá ideje", elmomdása szerint azt az időt jobban is el tudja tölteni)


- Soha nem mos fogat (arra fogja, hogy egyszer vérzett az ínye)


- Alsógatyát csak fürdéskor cserél, pedig naponta 3x belehokizik...


- Cipőjét soha nem tisztítja meg, nekem kell, a többhetes rászáradt sár miatt úgy néz ki mint vmi moslék


Iszonyat igénytelen, koszos, büdös, teljesen ápolatlan. Próbáltam beszélni az anyjával, mindig azzal takarózik, hogy dehát jó gyerek, nem iszik, nem drogozik, meg fogadjam el, hogy ő ilyen


Most is mennénk anyumhoz vendegsegbe, de olyan kínos beültetni így a családom közé...


Mit csináljak vele?



2019. dec. 26. 10:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Te is igénytelenné válsz ha ilyen emberszerű képződménnyel élsz egy fedél alatt! A párod milyen? A leírtaktól igényesebb valamivel? Én biztos nem tűrném. Kényszerfürdést, és kényszer tiszta cserét rendelnék el neki naponta ha veled akar élni. Kinek a lakásába laktok?
2019. dec. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
En biztos nem leszek ilyen igenytelen, gyerekkorom ota tobbnyire reggel este furdok, minden este tiszta also, napi 3-4x fogmosas. Parom nem igenytelen, bar neha o is el-el csalja a furdest, de tobbnyire minden nap mosakszik, rendszeres fogmosas stb. Mondjuk a cipoit o se tisztogatja, olyan retkesek h nem igaz, azt is en csinalom. Amugy kozos hazban elunk, most vettuk
2019. dec. 26. 10:45
 3/23 anonim ***** válasza:
69%

Jesszus, fúj! Olvasni is borzasztó. Hála a jó égnek, az én környezetemben nincsenek ilyen emberek. Hát nem irigyellek, nem lehet egyszerű... Korábban kellett volna ezekről a dolgokról leszoktatni, kicsit szigorúbban fogni, hogy ne egész nap a számítógép előtt punnyadjon. 16 évesen átnevelni már nem lesz könnyű.

Ha ennyire igénytelen, később hogy lesz csaja, felesége, saját családja, vagy csak normális munkája?

2019. dec. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ő se akar a családos közé ülni.
2019. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
D
2019. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
10 naponta fürdéskor cserél alsógatyát, amibe naponta 3x belehokizik???? Ez most komoly???
2019. dec. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Szerintem soha nem lesz neki onallo elete, teljesen eletkeptelen, egy vajas kenyeret nem tud maganak megkenni, mindennel az anyja szolgalja ki, kvazi ki van nyalva a segge. O ellatasra teljesen keptelen.


Most is mondom neki h huzzon furdeni mert megyunk vendegsegbe es nem er ra mert epp jatszik... Azon gondolkozom h itthagyom a pi*sába..

2019. dec. 26. 11:09
 8/23 A kérdező kommentje:
7es, igen, komoly. De ha az anyja nem tenne ele egy tiszta alsot, akkor visszavenné az egyhetes gatyát...
2019. dec. 26. 11:12
 9/23 anonim ***** válasza:
38%
De hogy a kérdésre is válaszoljak. Nem vagyok benne biztos, hogy a te tudsz bármit is csinálni, ha a saját anyja meg apja nem tesz semmit.
2019. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon egyszerű, mai naptól a router összekapcsolódik a zuhanyzóval, az utolsó tisztálkodástól számított 24 óráig van net, utána kikapcs a következő fürdésig.
2019. dec. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!