Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Durván ekcémásak a lábaim....

Durván ekcémásak a lábaim. Úszni megyünk majd tesin. Lehet így?

Figyelt kérdés
Nagy foltokban ekcémás mindkét lábfejem, folyamatosan viszketnek, sebesek, levedzenek. A hajlataim is olyanok. Nagyon nem akarom, hogy az egész osztály meglássa. Mit csináljak?
2019. dec. 28. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem tenne jót a klóros víz az ekcémának, szerintem kérj felmentést úszás alól
2019. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Alsós koromban nekem is volt ekcémam. Jársz emiatt szakorvoshoz? Mert nekem ő adott felmentést, úgy tudom, hogy házi orvos nem adhat hosszú távon. Kenned kellene valamivel, lehet hogy hosszú ideig nem találsz olyat ami tényleg javít, de ha naponta használod a krémet és nem érintkezel olyan és nem eszel olyat amire allergiás vagy, akkor javulni fog.
2019. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elocon krém. Gyerekemnek ez használt csak ekcémára .

Kerj felmentés , mindenkeppen.

2019. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Szerintem az a mindenki által használt víz és a tisztítószerek ártanának az ekcémádnak. Rendezd el a felmentésedet!
2019. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!