Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen anyagú, márkájú pólókat...

Milyen anyagú, márkájú pólókat hordjak, hogy ne legyen 5 perc után izzadság szagom?

Figyelt kérdés

Normálisan tisztálkodom és dezodorálom magam. De valami miatt ha póló van rajtam nagyon hamar izzadás szagom lesz. Úgy, hogy nincs melegem, nem is fővök le. Több márkát használok, de ez mindegy mert valamelyik adidas jó valamelyik nem. Így nem a silány márkára gyanakszom.

Ugyanakkor van olyan, hogy melegem van, ömlik rólam a víz, de semmi izzadás szag nincs csak a dezodor érzik.

Ha pedig alkalmi ingben vagyok akkor sosincs izzadás szagam. Mindegy mennyire van melegem.

Így csak a ruhára tudom fogni. De nem lehetek mindig ingben.

Aki tud olyan pólókat ajánlani amelyekben nem lesz izzadásszagom akkor nyugodtan szóljanak hozzá.



#póló #izzadásszag
2020. jan. 3. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Tiszta pamut pólót, a márka nem számít. A len vagy kender alapú nyári nyitott ingek azért jók, mert szellőznek, és mert az anyaguk nem símul a testre egészen, hanem kissé merevebb, eláll a testtől és így az szellőzik.


Vegyél olyan deo-stiftet, ami erős izzadásra való és borotváld ki a hónaljadat, akár férfi vagy, akár nő. Ezen túl sokat kell mosdani, és hordj magaddal tisztasági kendőt, amivel időnként a klotyóban áttörlöd a hónaljat.

2020. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne hordj teljesen tapadós, simulós pólót, nekem azokkal van mindig ilyen gondom. Ha erősen izzadsz, próbáld ki az Antisudoricát, de ne kend orrba-szájba, mert tényleg nagyon erős szer. Nekem viszont csodát tett.
2020. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gublug ***** válasza:

Miert minket kerdezel? Te tudod h mit probaltal ki es mit nem, es te tudod h milyen egeszsegugyi problemaid vannak.

Szerintem ezt az izzados temat nem lehet ilyen konnyen elintezni.


A dezodor bemegy a nyirokig es kiszarithatja oket amibol bajok lehetnek (minel termeszetesebbet probalj hasznalni). Az izzadas arra valo h hutse a testet es mereganyagokat tavolit el.

Ha buzos izzadsagod van, akkor a dietadat kene atnezni.

De persze olvastam h neha izzadsz neha nem.

Szoval te tudod a dolgokat, ne minket kerdezz.

2020. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a pólón múlik.
2020. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!