Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában székelés után fáj...

Mostanában székelés után fáj az ánuszom? Heteró vagyok, nem volt még, , anális" élményem stb.

Figyelt kérdés
Nem ettem csípőset, nem volt szorulásom, aranyerem sincs, nem akarok egyből a legrosszabbra gondolni, de félek elmenni az orovshoz. 25/f

2020. jan. 3. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyél lájtos kaját, hogy ne kelljen erőlködnöd...ha nem változik, csak marad a doki.
2020. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt/van szorulásom, napi 2,5-3 liter folyadékot is megiszok minimum, ünnepek alatt se ettem nehéz ételeket.
2020. jan. 3. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:
aranyere mindenkinek van fiú, 3 db egészen konkrétan, baj akkor van ha megtágul vagy begyullad. Vér volt-e? ha nem akkor egyél puhító kaját és rendbe jön magától, ha vérzik is akkor proktológia.
2020. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vér nincs, pár napja már szinte csak leveseket eszek, főzelékfélék. A fájdalom azonban maradt.
2020. jan. 5. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor ülőfürdőzz ha az sem segít akkor proktó.
2020. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!